They had tag for $20 on it but talked them down to $15. It doesn't look like it has gotten much use though it does need a cleaning and seasoning. At 4qt it seems kinda small for two adults and four kids but it is a start and I am sure big enough for many recipes.
Is anyone familiar with this brand, or any other useful info really.
Thanks,
Beej